В Івано-Франківську у липні 2018 року чоловік намагався продати тримісячного сина за 100 000 грн.

26 жовтня 2020 року Івано-Франківський міський суд виніс йому обвинувальний вирок, пише Ратуша.

Встановили, що зловмисником є уродженець м.Свалява Закарпатської області, двічі судимий у 2009 і 2012 році терміном на 3 і 4 роки відповідно.

Протягом липня 2018 року обвинувачений підшукував осіб, які б купили його малолітнього сина (2018 року народження) за 100 000 грн.

Обвинувачений свою вину не визнав, зокрема, зазначив, що він не мав наміру продавати свого сина, а лише хотів обманути покупця та заволодіти його грошима. При цьому, обвинувачений також зазначив, що покупець запитував чи не може обвинувачений організувати йому дівчину за гроші.

30.07.2018 році на вул.Залізничній в м.Івано-Франківську він зустрівся з покупцем, який передав йому обумовлену суму, які він передав знайомій. Остання заховала кошти під бюстгальтер. Обвинувачений також підтвердив, що всі домовленості в нього були зі свідком. Проте він так і не зміг пояснити суду з яких причин він передав свого малолітнього сина покупцю після передачі грошей, стверджуючи при цьому, що він не мав наміру продавати свою дитину, – йдеться у вироку.

Незважаючи на те, що обвинувачений свою вину не визнав, його вина у вчиненому доводиться сукупністю низки доказів.

Зокрема, допитаний в судовому засіданні свідок зазначив, що в липні місяці 2018 року, коли він сидів на лавці в парку біля залізничного вокзалу, до нього підійшли двоє чоловіків, що представились та сказали, що зараз скрутні часи і вони мають намір продати одну дитину. При цьому чоловіки повідомили, що нададуть винагороду 5000 грн.